Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Care ar fi ultima dorinta inainte sa mori ?
#1
Inainte sa mori care ar fi ultimul lucrul care lai face , ultima dorinta ?
Reply
#2
as bea o bere rece cu o tigara-n bot
Reply
#3
O tipa ( bunaaa ) + 1 joint de 20 cm + 1 sticla de jack = MOARTE ! Smile) :lol: :lol:
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

Reply
#4
as intra pe forum si v`as scrie raspunsul la aceasta intrebare de la fatza locului Big Grin
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#5
o tura tzapana cu gti-u, o partida buna de rupt patu de vreo ora, 1 ora de cs, poze cu familie ,rude preteni, etc. si ducsar... :lol: :lol: :lol:
Reply
#6
razer baga cat petru o viatzaSmile)=))

eu as vrea-o pe Audrey Bitonii:X:X:=)))
Reply
#7
imi cumpar o drujba si ii tai pe toti in bucatele
Reply
#8
ce audrey bitony bre.. edelweiss :>:>
Reply
#9
tare danutzz Smile))))
Reply
#10
I-as da ultimul HS lui zuzu cu awp-ul :|
Reply
#11
toti va ganditi la f***t si senzatii tari =)

pana la urma cred ca mi`as dona organele Universitatii de Medicina din Iasi apoi sa fiu incinerat (ca te mananca viermii in sicriu) , cu conditia sa imi faca o statuie care sa fie acolo si peste 50-100 de ani sa stie lumea de mine...cine a fost ala facut din bronz =DDD
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#12
danutzZ suferi de popularitate :lol: :lol: kzdm numa faima visezi Idea
Eu inainte sa mor mi-as dorii sa-i adun toti prietenii mei la un loc(si cei pe care ii cunosc si cei pe care nu-i cunosc) sa ma activez "kamikaze mode"
adica sa beau cu ei pana chic pi jios si sa ma bucur de toate si toti ca ultima data,desigur toata petrecerea sa fie pe datorie :lol: , ca apoi sa zica toti "mare bulangiu o fost VerDe asta ,dar un baiat bun :lol: :lol: ".
Hai sanatate ! :mrgreen: :mrgreen:
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#13
m`as kk =x
i`m kido
Reply
#14
as fi una dintre prietenele lui Verde si as sta pe pleasca Smile)
sa beau cu el
:X
Smile)
Reply
#15
eu as rupe dintii la toti dusmanii mei si la toti dusmanii prietenilor mei si l-as impusca pe Boc. apoi m-as da cu asta prin parlament [Image: camionul_tanc_dragon.jpg]


dupa care sincer va zic m-as da cu asta [Image: f-22-1.jpg]



i-ar in final m-as intoarce pe pamant si mi-as bate din nou dusmanii pana as muri de oboseala [Image: bloodsport%281%29.jpg]


c-am atat, eh daca as mai avea timp as mai bate vreo 2 dusmani plm
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)