Poll: Cine castiga Campionatul Mondial ?
You do not have permission to vote in this poll.
Uruguay
0%
0 0%
Olanda
5.26%
1 5.26%
Germania
52.63%
10 52.63%
Spania
42.11%
8 42.11%
Total 19 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Campionatul Mondial
#16
SPANIA !
Banii fac pamantul sa se-nvarta..
#17
la ce fotbal am vazut azi din partea Spaniei mi'am schimbat total parerea! Spania se daruieste cu adevarat!

sa vedem ce are de zis caracatita Paul despre finala!!
YES, OH MY GOD
#18
OLANDA vs. SPANIA



suuper:X fotbal de calitate

bate spania
#19
daca a zis Caracatita Paul ca Olanda castigat...ATUNCI OLANDA CASTIGAT DE FIECARE DATA A AVUT DREPTATE !
Banii fac pamantul sa se-nvarta..
#20
Sure Wrote:daca a zis Caracatita Paul ca Olanda castigat...ATUNCI OLANDA CASTIGAT DE FIECARE DATA A AVUT DREPTATE !


un caine din fata blocului a zis ca spania . nici nu stiu ce sa mai cred.
#21
3 caracatite pot sa spuna ca bate Olanda.Spania castiga!!!
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#22
a fost incitant Germania vs Spania asa ca titlu, dar meciul a fost cam....hm...nu prea incitant.
Despre Olanda vs Spania: cred ca Olanda o sa faca spectacol si Spania o sa castige :lol:
#23
Olanda va sta la cutie in timp ce Spania ataca tare. Olanda da gol pe contraatac, Spania egaleaza, se ajunge la penaltyuri Olanda rateaza 2 Spania 1 . Spania campioana mondiala. Imi da'ti fiecare o bere daca am dreptate!Big Grin
YES, OH MY GOD
#24
Eu zic ca o sa castige Spania sau Olanda. Imi dati fiecare o bere daca am dreptate !
#25
Eu zic ca Spania se retrage datorita caracatitei,vine Romania in locul ei in finala si castigam printr-un gol dat de Goian din off-said!!
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#26
caracatita a zis azi ca va castiga Spania desi ieri a zis Olanda.Smile)) cred ca e mituita

BLAT!
YES, OH MY GOD
#27
1-1 pana acum ..sa vedem ce zice maine , poimaine !
Banii fac pamantul sa se-nvarta..
#28
spania castiga 1-0
Uni spun stopdrogurilor.Eu spun stop codurilor
#29
sebi Wrote:spania castiga 1-0
imi zise catzelusa ca castiga spania ... inloc sa manance o portocala manca niste carne de taur Smile)))))))=)))))))
#30
Hmm..cum uruguayul e out de mult...personal nu am o echipa preferata...vreau doar 1 meci cu multe goluri si/sau faze de paorta..cu prelungiri penalty-uri si multa tensiune


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)