Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Campionat
#1
Yo propun un campionat Smile facem 8 clanuri echilibrate doar cu jucatori cu steam si care joaca pe u-s Wink astept pareri pro-contra
#2
de acord .....numai cu steam sa fie .....eu am oamenii mei din clan toti cu steam,,,,,,,acum nush dak se vor strange 8 clanuri de steam ,......
#3
Ba da din clanul tau numa u si manutza jucati pe u-s :-?? sau poate joaca oameni da nu au tag pus Wink
#4
ideea mea.. campionat 2v2 pe de_dust2_2x2, se trage la sort prima etapa.. si mai departe se joaca dupa tablou. Se termina repede si castiga cei mai buni. Asa cred k va fi interesant.. Si un meci de 2v2 tine mai putin.. Asa nu cred k se va mai plange cineva de harta, ca nush care om nu juca calumea, ca facea fite.. Isi ia omu cu care se-ntelege cel mai bine si-i da drumu ..

si bineinteles vor fi si emotiile semifinalei.. finalei.. alea alea Big Grin..
#5
ba nene....nu stiu daca e potrivita tema...dar in fine poate merge....ideea cu sectiunea e ca aici vorbim ce nu tre sa stie restu playerilor....cum ar fi neintelegeri intre noi....certuri....voturi pt admin, slot, forum moderator
ideea acestei sectiuni este cum i-am zis si lui safta astazi pe steam...daca ne spalam rufele sa ne le spalam in familie nu pe strada...exemplu eu acum pot sa ii zic vreo doua lu safta fara sa stie restu lumii sa nu il fac de bafta in fatza tuturor playerilor. exemplu nu se scrie "amx_tsay playa daca nu ma inghitzi bla bla" nu mai stiu exact...asta se scrie cu amx_chat....si nici cu amx_say....playerii de pe server nu trebuie sa stie neintelegerile dintre admini. te rog safta nu te supara ca nu am pus la suflet...am pus asta doar pt ca aveam nevoie de un exemplu
#6
deacord cu ikks cum sa facem 5v5 multa muca bataie de cap ba la ora aia nu poate x ba la ora aia nu poate y cel mai bine 2 v 2 cu meciuri eliminatorii sa fie 8 echipe merg mai departe 4 apo 2 si apoi finala simplu si se joaca 3 harti
1.de_dust2=> doar x1 adica lung si scurt
2.de_nuke=> se joaca doar in cladire fara afara si nai voie sa cobori jos
3.de_inferno=> se joaca doar xmare adica casa si mid


daca vrei va fac eu un regulament cu o schita de joc si cu hartile unde ai voie unde nu
#7
Ati baut ceva???ce 2 vs 2????ori facem campionat 5 vs 5 ori ne batem joc si jucam 2 vs 2??????in cazul asta mai bine numai deschideam discutia.in campionatul asta o sa joace adik doar 16 playeri si cu restul?????hai sa fim seriosi mai bine numai facem
#8
a da si ai tu 40 playeri care sa joace pe u-s si mai ales sa joace bine si sa aibe habar sa joace un meci?
#9
edy Wrote:a da si ai tu 40 playeri care sa joace pe u-s si mai ales sa joace bine si sa aibe habar sa joace un meci?
ba da decat 2 vs 2 mai bine nu se mai face nimik si gata Smile iti bati joc de cs in felul asta.haideti sa fim seriosi pt o clipa Wink
#10
safta Wrote:de acord .....numai cu steam sa fie .....eu am oamenii mei din clan toti cu steam,,,,,,,acum nush dak se vor strange 8 clanuri de steam ,......
nu imi joak toti oamenii pe server.......pt ca nu sunt pasionati ca mine de serverul asta .........dar sunt in clanul meu Wink
#11
gogu deschide ochi largi tu nu stii cuma fost la campionatu trecut asa ca iti zic nu se va termian campionatu
#12
parerea mea : facem un fel de cupa
8 echipe deci: "sferturi" "semifinale" "finala mica" "finala mare"
asa nu se mai pune problema k echipa care ia bataie se retrage.. iar care castiga trebuie sa joace mai departe Tongue
in plus.. nu se vor mai juca atat de multe meciuri..si banuiesc ca se va duce la capat toata cupa
#13
e super 2v2.. iti zic.. nu-ti bati joc de nimeni. Ai omu langa tine si vorbesti doar cu el.. treburile se simplifica mult mai mult decat la 5v5.
#14
dak vretzi campionat 2v2 va sustzin..da nu o sa particip pt k nu is 'fan' 2v2 Tongue

dak avetzi nevoie de arbitru o sa fiu dispusTongue
#15
*A.O.T Manutza* Wrote:parerea mea : facem un fel de cupa
8 echipe deci: "sferturi" "semifinale" "finala mica" "finala mare"
asa nu se mai pune problema k echipa care ia bataie se retrage.. iar care castiga trebuie sa joace mai departe Tongue
in plus.. nu se vor mai juca atat de multe meciuri..si banuiesc ca se va duce la capat toata cupa


de acord cu manutza.....CEA MAI BUNA IDEE......dak vreti ceva frumos asta ar fii cea mai buna solutie Wink ....dak vreti ca sa jucam asa un bambilici mic jucam asa 2vs2 si gata nu e problema


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)