Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CUm ati descoperit k exista sv cs.u-s.ro
#31
eu am aflat de la Bogdanel#player Wink) jucam pe alte srv...dar cand am intrat pe acest srv...m-am simtit mai bine SmileBig Grin
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#32
de la manutza si bofanelBig Grin.... am jucat 2-3 zile si mi a placutSmileSmile
#33
de la un prieten am descoperit
#34
pai a venit intr-o zi sKlembar la mine ca luasEm niste virusi de pe (......) si vad ca intra in cs si joaca oleaca cs pe acest sv , atunci mi-a zis sa joc si eu ca e bunicel din ias , avea admin pe vremea aceea , si asa am intrat si am jucat :x hEhE :x supEr tarE fratE sv .. cand era 1 hp / 35 hp la putere Wink) ahh ce radEai fratE Smile)
Sunt vorbe de căcat , le aud in fiecare zi !
#35
pai eu ce sa mai zic.. cum sa aflu...raspunsul este....Traiesc in casa alaturi de unitatea care tine server-ul ...cred ca e suficient Smile))) :lol: :lol:

#36
tie doar ti sa batut in teava si ai aflat Smile)
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#37
ti s-a batut in tzeava Smile)) gogu nush ce sa mai zica Smile))Tongue
#38
savvy Wrote:ti s-a batut in tzeava Smile)) gogu nush ce sa mai zica Smile))Tongue
era un spirit de gluma,dar nu ma astept k u sa intelegi o gluma suptila Wink Bft
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#39
mai bn zi ca de la mn nu te poti astepta la nimik ca sa inteleg mai bn...
#40
savvy Wrote:mai bn zi ca de la mn nu te poti astepta la nimik ca sa inteleg mai bn...

incetatzi ca va bat cap in cap :cry:
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#41
certati-va inturn singur topic nu la 7 ....ca lumea nu vrea sa vada cum va certati voi .....ati deviat de la subiectul acestui topic .....deci ....lasati-o moarta amandoi cel mai bine ....aveti mess
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#42
de la dijma
ToTi ItI vOr BiNeLe .... NuI LaSa Sa Ti-L Ia.... PlECaT inTR-o LuM3 FarA ZdRenTe ...
#43
safta Wrote:certati-va inturn singur topic nu la 7 ....ca lumea nu vrea sa vada cum va certati voi .....ati deviat de la subiectul acestui topic .....deci ....lasati-o moarta amandoi cel mai bine ....aveti mess
noi nu ne certam doar avem o discutie mai aprinsa SmileWink
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#44
aprob gogu Big Grin
#45
hm..cum am aflat din pura intamplare..aqm 1 an si cva(cam ex in perioada in care am incep sa joc p sev asta)..sau mai corect inainte sa joc aici...jucam haotic..intram pe orice servere gaseam si muream de nervi cand vedeam tot felu de codati...ba ch si admini codati+k pe maj pe care intram(in afr de cele din buc)aveam laguri catastrofale300-400....si uite cum intr-i buna zi am intrat pe serv asta si mi-a placut..l-am bagat la fav..si cam asta e povestea


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)