Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bogdanel ..... !!!!
#1
Harta - fy_snow
Admin - Bogdanel
Nick - ElemenT
Imi da execclient kill pe mouse1 nu stiu pentru ce , el presupune ca am aim .......
#2
pai in fiecare runda numai headshot headshot headshot headshot...cum sa te torn cu aim daca tu il activezi si dezactivezi... sincer sa fiu de maine intra serverul pe steam si nu o sa se mai certe nimeni cu nimeni... Abia astept.. !

#3
Si eu abia astept ca m-am cam saturat de asa zisi admini .......
O sa iti demonstrez maine ......
App dak cineva da asa numai hs hs hs si e si harta fy_snow tu ii dai direct execclient ...... ? ...... ma gandeam ca imi iei ipu imi faci demo il postezi pe forum sa isi dea totzi cu parerea nu numai tu...... In fine .....
#4
ai ip dinamic.. am stat pe tine cateva runde si dadeai non stop head .. in poze nu ar fi iesit nici daca stateam in cap, k? las ca jucam pe steam si daca tot la fel dai.. atunci tot respectul.. Smile

#5
Ok.... Sa fie cum zici tu !!
#6
Bogdanel iti dau o idee Smile pune bind pe tastele de activare ale coduluiSmile si asa prinzi orice player suspect ! Tastele F9 F10
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#7
Uite un admin care joaca cu cap si stie sa folosesca adminu ..... !!!
Nu o lua drept jignire bogdanel caci nu e !!!
BfT .....
#8
Tu crezi ca sta sa bindeze toata tastatura? Esti copac? Insert, f5, f6, f7, .... f12, f,g,h,j, end, pgup, pgdn.Hai sa nu exageram ca ii ia 5 minute pana ii bindeaza toata tastatura!
#9
si in alea 5min iese suspctul Smile si eu am crezut ca element are ceva dar mam inselat dupa ce am stat ceva timp pe el DA stie sa le dea . o data ce iti faci cont pe forum inscrii clan mai vorbeste si pe say la cs cam greu de crezut ca are ceva .. no offence bogdanel :*
#10
element ii curat si cu asta PUNCT

o jucat pe serveru asta cu mult tp in urma...si ii un jucator respectabil

bogdanel sa ai grija...k pt chestii deastea o sa primesti avertizment
faci demo/poze...sau intrebi pe altii dak respectivul a mai fost verificat


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)