Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bautura si Tigarile preferate :P ?
#1
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$



topic cenzurat. pe acest forum se logheaza si minorii
"uneori un picior in cap spune mai mult decat o mie de cuvinte"
#2
nu fumez....dar recuperez la baut .....bautura preferata:mai multe
#3
incercati cu bauturi racoritoare si inghetzata. chiar daca nici astea nu is prea bune, dar omoara mai incet decat tigarile si bautura :|
#4
hey ...cred ca toti ne-am apucat de baut si de fumat de cand eram minori ....dar d.p.d.v. legal ai dreptate ....ar trebui deschisa o sectiune a forumului cu peste 18 ani na Tongue sorry nu m-am gandit ...
"uneori un picior in cap spune mai mult decat o mie de cuvinte"
#5
daca nu fumezi sau nici nu bei , atunci ce mai traiesti ? si mai zici si la nepoti ca ai trait viata :| , parerea mea nu imi sariti in cap va rog Smile , unii care nu fumeaza sau nu beau ca sunt sportivi tot respectu .
#6
mai bine vorbim despre asta decat sa facem reclama la bauturi alcoolice si la tigari Tongue
poftim si un film educativ Smile <!-- m --><a class="postlink" href="http://youtube.com/watch?v=-DbFBu_I_lA">http://youtube.com/watch?v=-DbFBu_I_lA</a><!-- m -->
#7
Foarte interesant filmul ...cred ca ma duc cand toarna astia smoala sa iau vreo 3-4 guri Tongue ....oricum momentan pot sa duc o viata sportiva si pot sa si fumez ....oricum hai ca inteleg tigarile sunt tigari ..dar alcoolul consumat moderat ...la ocazii etc. etc. nu face rau ...
"uneori un picior in cap spune mai mult decat o mie de cuvinte"
#8
exact.. dar consumat moderat.. nu ca altii care beau doar de dragu de a se lauda ziua urmatoare prietenilor ca s-au facut "MUCI" de bautura..
#9
sa fumezi , sa faci sport , sa bei la petreceri , eu zic ca poti sa te mentii destul de bine ( doar daca faci sport ) , bea , fumeaza , fa miscare ce dracu
mai stai in cale ?
#10
care e cel mai mare dintre voi. ia ziceti-va varstele. eu am 23
#11
Pe mine tigarile ma ajuta mai mult pshihologic .... stiu ca e o tampenie si ca probabil mi-am format-o in cap dar momentan asa e ....fumez din clasa 8 a ...si acum sunt anul 2 la facultate....oricum compensez prin sport mult...si daca nu as mai putea sa fac efortul care il fac acum as renuntza la ele imediat ....or fi otrava dar prin sport sa zicem ca o poti controla ....uite eu am 20 de ani nu cred ca e diferentza prea mare intre noi playa--de tutun ai dreptate este otrava ...dar spune-mi u o petrecere, un meci, o nunta s.a.m.d. fara alcool ...Tongue repet nu este nociv in cantitati moderate ....
"uneori un picior in cap spune mai mult decat o mie de cuvinte"
#12
o ma ce tot va agitati ca fumatu si alcoolu dauneaza si vrajeli deastea .. cand vine vremea sa te duci ...te duci oricum.. si apa de la robinet consumata moderat dauneaza sanatatii.. totul dauneaza daca e sa ne luam asa ... asa ca traitiva viata la maxim! Wink
#13
pfff acuma cateva zile am fost la o betie in afara iasului. 8-\ alexandrion si vodka rulzZ.de fumat nu fumez.dar la fel ca si safta recuperez Smile) ultima oara am fumat in clasa a6 a adica aproximativ 5 ani in urma.nu ma atrage.
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#14
nu fumez, nu beau, ma scol la 6, nu SUNT IN PUSCAIE Smile Smile Smile Smile
#15
playa faza cu clipu ala e vrajeala ... daca un kent 8 are gudron 8 mg carbon 10 mg dapai au triplu garantez , e facut la vrajeala ala :-j


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)