Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ban clasa de ip:
#16
da datzi ban pe clasa asta k numa pamfletzi au ip deastea:|:|...azi or mai fost 2 cu clasa asta de ip..si erau codatzi...le tot dadeam kick si quit..apoi intrau cu alt nume de park nu ma prindeam k tot ei is...da mam saturat frate sa fac pe politzistu k intra astia abea mai apuc sa joc:|:|
#17
pana la urma evolve are dreptate sa stiti. acu de pe sv vin tot cu ip 92.80 am avut probleme.
#18
deci , hai sa dam ban la clasa respectiva !
#19
playa Wrote:pana la urma evolve are dreptate sa stiti. acu de pe sv vin tot cu ip 92.80 am avut probleme.
de acord cu playa am fost si eu cu el pe server cand tot intra unul filed sau ceva de genu cu coduri.....exact 92.80 incepea ipul......cel mai bine dat pe clasa de ip
#20
sa rezolvat cu banul pe clasa 92.80.*.* multumim catalin
#21
park era banata clasa de ip...ii plin de codatzi cu ip asta:|:|:|:|..ce so intamplat?
#22
PyR(o) Wrote:park era banata clasa de ip...ii plin de codatzi cu ip asta:|:|:|:|..ce so intamplat?

nu merge sa banezi pe clasa de ip din banlist .. cum nu merge nici pe steam id sa banezi ... de exemplu virusflo si acuma e banat pe steam id ..si totusi joaca cand vrea el pe server Wink
#23
da dar o zic playa k o vb cu catalin si o rezolvat el cu banul pe clasa de ip Smile

si intrun tp nu or mai fost cu clasa asta de ip pe serv
#24
o sa fie iar banata si gata...
#25
dak putetzi da ban si la clasa de ip 84.62.*.* ii bozz ala de tot tp are lag...si mam tot uitat nu mai este altcineva cu clasa asta de ip
#26
crek o sa fie ca astia is din rusia sau nu stiu exact de unde
#27
PyR(o) Wrote:dak putetzi da ban si la clasa de ip 84.62.*.* ii bozz ala de tot tp are lag...si mam tot uitat nu mai este altcineva cu clasa asta de ip

_LaTinO-PlaYYyaa_------ 87.176.101.120
Germany [TCR] PriNzZ-- 87.176.101.120

prieteni dea lu bozZ la fel lag foarte mare...crek tzara asta fabrik numa ip-uri dinamice :|
#28
PyR(o) Wrote:dak putetzi da ban si la clasa de ip 84.62.*.* ii bozz ala de tot tp are lag...si mam tot uitat nu mai este altcineva cu clasa asta de ip

deci se poate bana clasa de ip?...k o sa ajung sa imi fac bind "MOUSE1" amx_quit bozz
#29
ban clasa ip: 89.32.94.* (exact asha pt k doar ultima cifra este dinamica)

Motive:
- jucator fregvent pe server cu cod
- am dat vreo 5 unbannuri date de H3AD pt cod
- lam vazut si lam bannat de nenumarate ori pt cod (am recunoscut ip)
- joaca cu diferite nume dar lam vazut mai des cu 'nfs'
- postez doar aqma pt k doar aqma miam dat seama k este dinamic dupa bannurile consecutive date de h3ad si felu in care se schimba ip-ul

ms mult...ciaoles

PS: sper sa nu se supere lumea pt k doar eu cer banari pe clase de ipTongue...dar nui mai suport...si nici nu am mai vazut pe nimeni cu ip de genu asta
#30
de asemenea: 213.233.101.* ip dinamic la ultima cifra...lagar tot tp...are lag peste 100...si are dinamic...ultimele 2 bannuri de dj...ban clasa de ip si scapam de el...joaca cu nicku Sn!pEr


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)