Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Apel!
#1
CE spuneti intr-o seara sa ne adunam vreo 10 admini sa facem un meci vs playerii de pe server?;P 3-4 harti asa for fun..Smile

ps: aplicam regula primu venit primu servit!Smile
Reply
#2
ma bag 8)
Reply
#3
descurajam jucatorii, nu e nici o balanta :lol: :lol: :lol: suntem prea buni, mai ales 10 admini :roll:
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#4
trebuie sa aducem dinastia din PGL sa ne bataSmile) da nici aia Smile)
Reply
#5
De cat sa facem un meci din asta, admini vs jucatori, mai bine am intra 10 admini la joc :lol: :lol:
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

Reply
#6
hai sa facem meci intre adminii care admineaza si adminii care nu admineaza
Reply
#7
hai!!! numa sa facem ceva de fun :lol:
Reply
#8
Sau sa facem unul intre cei care nu stiu ce-i cu ei si cei care stiu Tongue
Reply
#9
neeehh, nu e posibil, au ai fost astfel de meciuri.. bineinteles neorganizate.., chiar saptamana trecuta am jucat 6 contra 14.. si tot nu au sansa..nu ai stiu era cu mine atunci, eu dj(acre ii transfera pe toti ct, ca noi jucam tero).. si inca 4..
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#10
au trecut vremurile cand banam tot serverul sa joc 1 vs 1 cu Marian Smile)
Reply
#11
in moid normal asa ar trebui , ca noi admini sa jucam la un loc , si cine e tare sa ne bata !
lasa vrajeala cu descurajatu , tocmai asta e faza , asa vin multi playeri buni si se inversuneaza sa joace impotriva unei echipe bine inchegate !
dar nah , imi dau si eu cu parerea !
Reply
#12
dj Wrote:in moid normal asa ar trebui , ca noi admini sa jucam la un loc , si cine e tare sa ne bata !
lasa vrajeala cu descurajatu , tocmai asta e faza , asa vin multi playeri buni si se inversuneaza sa joace impotriva unei echipe bine inchegate !
dar nah , imi dau si eu cu parerea !
ADEVARAT!!!!!!!!!!!!!!! dar asta doar cand sunt niste playeri asa mai buni!
Reply
#13
Zuzu Wrote:au trecut vremurile cand banam tot serverul sa joc 1 vs 1 cu Marian Smile)
ce tineri si frumosi mai eram, mai ales eu, mai zuzule mai, si ce urati si batrani am ajuns, mai ales tu...Smile)
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#14
Ma bag ... ca player. Mai aduc 3-4-5 jucatori si aia e.

PS: Tot mai bine e sa mergem la o sala, e alta viata.
Lumea vorbeşte,da' lumea plăteşte,că tot ce faci se-ntoarce şi te urmăreşte şmechereşte.
Reply
#15
Sustin ideea de Admin vs Player Big Grin ! Lasati o zi si o ora ca sa fiu prezent !
[Image: bielik03_VFor_Vendetta.jpg]
Ideas are bulletproof.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)