Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Admin nDy
#1
Nume: Andy
Nick: nDy + derivate.
Timp de cand joc pe server: ~1 an.
Sustinut (propus) de adminul : Junkyard
Timp de cand joc CS: 10 ani.
YM: and1.andy
Ip: 79.112.17.1
Oras: Iasi
Varsta: 19 ani
Steam ID: STEAM_0:1:31868612 ;Cont: and1_ndy
Lumea vorbeşte,da' lumea plăteşte,că tot ce faci se-ntoarce şi te urmăreşte şmechereşte.
#2
pro
#3
yes//pro
#4
vrei admin dar asta nici macar nu e serveru tau principal pe care joci ..nu inteleg..la cat joci aici iti ajunea doar slotu...infine..cum crezi..poate o sa te vad mai des pe server cu ocazia asta..desi..
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#5
esti sigur ca te sustine Junkiard?..hmm dupa postul sau nu prea cred ..
#6
Contra te vad rar
#7
CONTRA! te vad foarte des pe sv....
#8
fii mai activ si ai pro de la mineBig Grin
#9
pro slot ..contra admin
#10
are deja slotSmile
#11
Mircea.Radu Wrote:vrei admin dar asta nici macar nu e serveru tau principal pe care joci ..nu inteleg..la cat joci aici iti ajunea doar slotu...infine..cum crezi..poate o sa te vad mai des pe server cu ocazia asta..desi..
La faza asta mi-ai dat maxim, ai uitat ce am discutat afara? In fine.
De unde stii tu ca asta nu e server-ul meu "principal" ? Defapt, de cand e moda asta cu server-ul principal? Am motivele mele ca nu ma vezi "des" pe server (poate sunt codati pe server , poate nu-mi place harta respectiva, poate suntem prea putini/multi pentru harta respectiva, mai ales cand puneti "harti fantome" de parca nu ajung cele clasice [chateau,prodigy,vertigo,tuscan,cpl_mill,cpl_strike,assault,cbble] ) De aceea vreau admin : sa dau ban la codati,sa ma consult cu ceilalti admini in privinta hartii,slay/kick afk,etc.
Atat am avut de zis. O seara buna.
Lumea vorbeşte,da' lumea plăteşte,că tot ce faci se-ntoarce şi te urmăreşte şmechereşte.
#12
Contra. Cam rar te vad.
#13
ai maxim 25 de ore adunate pe ndy+derivate.....
CONTRA
noth!ng Heart u-s
#14
Contra
#15
sa te vedem la urmatoarea intalnire cu adminii din iasi , si vedem atunci daca iti dam pro !
ne intereseaza doar oameni maturi care pot lua decizii !


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)