Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ATENTZIE !!!!!!!!!!!!!!!
#1
se vor bana toate clasale de ip dinamice cu probleme...totzi care au ip-uri dinamice sa treak pe ip fix...altfel vor avea shanse sa primeask ban
[atentzie si cei care avetzi ip la comun (adik mai multzi playeri cu ip identic)]

ip-urile care vor fi banate sunt urmatoarele:
- 92.80.*.*
- 89.32.94.*
- 213.233.101.*
- 79.117.*.*
- 84.62.*.*
- 82.137.51.*
- 79.112.*.*
- 86.123.*.*
- 89.32.*.*
- 92.83.*.*

si lista se ca completa in continuare

ATENTZIE :!: ATZI FOST ANUNTZATZI DIN TIMP
#2
PAREREA MEA PERSONALA...ORI VOR FI DATA TOATE BANNURILE ACESTEA PE CLASA DE IP SAU VA TRECE SERVERU PE STEAM ONLY PT K ZIC EU SUNT DESTUI PLAYERI SI ADMINI CU STEAM...DECIZIA VA APARTZINE

MIHAI A AUTORIZAT BAN PE CLASA DE IP TUTUROR IP-URILOR DINAMICE CU PROBLEME(CODATZI)
#3
lol...atunci va zic adio...sau steam only
#4
hai inceteaza cu fazele astea !
se aplica comenzile de fuckoff etc ! si gata !
#5
Orice solutie care se va aplica imi convine n-am nici ip dinamic,acum am si steam SmileBig Grin orice solutie pt a indeparta codatii este bine venita din partea mea Wink bft in continuare
#6
dj Wrote:hai inceteaza cu fazele astea !
se aplica comenzile de fuckoff etc ! si gata !

nu exista comanda fuckoff...si am vb aseara cu mihai si vom vb si la conferintza despre asta
#7
pyro asa trebuie ......prea multi codati ......si intra pt ca stiu ca nu ai ce le face fiindca au ip fmobil......DAR CEL MAI BINE AR FII CU STEAM ONLY .....zic io .....acuma ramane la decizia voastra
#8
se va juca 1v1Smile).invatati comenzi de stricat cs si le dati cu exec.Wink si ati terminat.



EDIT: fuckoff si alte prostii is degeaba.cautati alte comenzi cu m_ ...etc.succes
#9
eq :O:O:O Wrote:se va juca 1v1Smile).invatati comenzi de stricat cs si le dati cu exec.Wink si ati terminat.
total de acord Big Grin
#10
sunt comenzi simple... care dau rezultate mari.
#11
sunt o pl...orice ratat o invatzat sashi faca cfg-u default backup file...si sa ii dea copy pastea dak are probl...sau majoritatea stiu sa scoata m_yaw si m_pitch....dami pace
#12
mai cititzi odata lista de ip-uri care vor fi bannate la urmatoarea conferintza...JOI...exceptzie face ip-ul 79.112.....care momentan este de discutat...k sunt si admini pe acest ip

bafta...atentzie lista continua Wink
#13
nu e nimik de discutat ! aceste discutii le vor propune doar ownerii , adica eu mihai , sau ovidiu !

se vor discuta alte chestii mai importante decat asta !
banarea unor clase de ip s-a mai facut si nu e facila !
#14
mihai mia dat acordul sa banez orice clasa de ip cu probleme....deci la conferintza imi va da rasp final....ban sau nu...si catalin acolo de fatza....va executa manevra

nare rost sa ne certam acolo...oriqm dak este nevoie facem conferintza doar intre noi...adik u, mihai, cata, zuzu, playa...si eu..... dupa conferintza generala
#15
o sa fie doar steam only ! eu zic ca deja sunt destui cu steam !


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)