Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ANTI BUTI !!!!! & ANTI FRAGARI !!!!!!
#1
Nu stiu ce sa zic eu unul disper cand vad awp awp snow snow 2 lucruri vreau
1. Sa sa scata hartile mici de tot de la vote cand se termina harta
2. Daca se poate era ala pt rank care iti ziceai totul explicat cu ce arma ai omorat si cati ai omorat
#2
te referi la /rankstats? se activeaza din amxmodmenu...care are acces poate face asta Tongue
#3
defapt cred ca este /statsme Big Grin acolo zice armele cu ce ai omorat Big Grin
#4
ehh nu mai conteaza...ideea este ca toate aceste comenzi nu sunt puse cand serverul este pe default, si daca se intampla ca serverul sa isi ia restart trebuie din nou configurat, cum ar fi chaos era disperat de faptul ca sv_airaccelerate nu era 10. nu schimba nimeni sv_airaccelerate, dar se mai dau restarturi la sv si de asta.
#5
playa Wrote:ehh nu mai conteaza...ideea este ca toate aceste comenzi nu sunt puse cand serverul este pe default, si daca se intampla ca serverul sa isi ia restart trebuie din nou configurat, cum ar fi chaos era disperat de faptul ca sv_airaccelerate nu era 10. nu schimba nimeni sv_airaccelerate, dar se mai dau restarturi la sv si de asta.


am schimbat eu odata airaccelerate...si o intrat catalin pe server si mio spus k dak eu sau alt admin mai schimba asta are adminu scos direct Tongue
sa stiti
#6
pai si nu l-ai rugat macar sa il seteze pe default cu sv_airaccelerate 10?
#7
playa Wrote:pai si nu l-ai rugat macar sa il seteze pe default cu sv_airaccelerate 10?

pai tocmai aia ii si ideea....ii setat 3 default...k pt un scop...sa reduca bindurile si chestiile astea...ii setat intantzionat de el Big Grin
#8
adevarat ce a zis Evo^ am fost de fata Big Grin pacat ca nu lasa airacc 10 sari mai bn Big Grin


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)