Poll: ANDONE DEMIS sau NU?
You do not have permission to vote in this poll.
DA
53.33%
8 53.33%
NU
46.67%
7 46.67%
Total 15 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ANDONE DEMIS sau NU?cum comentezi?
#1
cum comentezi certurile de la Cluj acum inainte de UCL?
#2
dak nu era andone clujul nu era ce a ajuns aqu
#3
lupo Wrote:nu ma omor dupa cfr ...pt ca sunt niste ...hmmm oricum ..andone e singurul de acolo care imi place ... nu cred ca o sa il demita conducerea pentru ca din cauza lui au ajuns in champions...acum au facut multe transferuri si e greu sa isi aseze echipa de aia joaca asa ...eu pun pariu ca in champions o sa joace fff bine cfr-ul o sa vedeti ..


spunemi ca glumesti :!:
#4
Confusedhock: echipa face niste egaluri si gata ... antrenor demis Confusedhock: Confusedhock:
Traim In romania :!:
#5
io zik k o fakut o mare prostieeeeeee de nu era andone nush dak era cfr campioana
#6
lupo Wrote:nu ma omor dupa cfr ...pt ca sunt niste ...hmmm oricum ..andone e singurul de acolo care imi place ... nu cred ca o sa il demita conducerea pentru ca din cauza lui au ajuns in champions...acum au facut multe transferuri si e greu sa isi aseze echipa de aia joaca asa ...eu pun pariu ca in champions o sa joace fff bine cfr-ul o sa vedeti ..
poate o sa faca un egal cu cu aia din franta am uitat acu cum ii zice k in rest scoruri de 3-0 Wink
#7
cine e ala ?
#8
TuTuNeL Wrote:cine e ala ?
un Dinamovist care a facut o greseala sa se duca la cfr cluj dupa ce ia bagat in ucl aia si-au batut joc de el,niste unguri X(X(X(
#9
imi place sa joc fotbal dar nu sa si urmaresc ( exceptie cand joaca Romania Smile )
#10
lupo Wrote:
Zuzu Wrote:
lupo Wrote:nu ma omor dupa cfr ...pt ca sunt niste ...hmmm oricum ..andone e singurul de acolo care imi place ... nu cred ca o sa il demita conducerea pentru ca din cauza lui au ajuns in champions...acum au facut multe transferuri si e greu sa isi aseze echipa de aia joaca asa ...eu pun pariu ca in champions o sa joace fff bine cfr-ul o sa vedeti ..


spunemi ca glumesti :!:


Si uite ca am avut dreptate Smile) ----!!! ba in plus am pus si x2 si am castigat niste banuti Smile


pe multa lume o cam f*t*t cluju si anorthotis aia .... noroc ca am avut cover pe over 2.5 ..ca de nu era grav .... cluju o jucat bine , dar roma no avut nici o treaba cu forbalu! oricum gg .. si astept cu nerabdare Steaua Smile
#11
Zuzu Wrote:
lupo Wrote:
Zuzu Wrote:
lupo Wrote:nu ma omor dupa cfr ...pt ca sunt niste ...hmmm oricum ..andone e singurul de acolo care imi place ... nu cred ca o sa il demita conducerea pentru ca din cauza lui au ajuns in champions...acum au facut multe transferuri si e greu sa isi aseze echipa de aia joaca asa ...eu pun pariu ca in champions o sa joace fff bine cfr-ul o sa vedeti ..


spunemi ca glumesti :!:


Si uite ca am avut dreptate Smile) ----!!! ba in plus am pus si x2 si am castigat niste banuti Smile


pe multa lume o cam f*t*t cluju si anorthotis aia .... noroc ca am avut cover pe over 2.5 ..ca de nu era grav .... cluju o jucat bine , dar roma no avut nici o treaba cu forbalu! oricum gg .. si astept cu nerabdare Steaua Smile
ba acuma nu am nimik cu cluj bv lor k au batut da zic asa 10 meciuri daca o sa mai joace cu Roma nu o sa scoata nici macar un egal aici a fost ceva in gen Romania-Lituania cand echipa mai buna si-a subestimat adversarul si deodata sa trezit k ei nu joaca nimic si sunt condusi.bft
#12
din cauza meciurilor de genu asta nu dau casele de pariuri faliment! .. ca sa nu mai zic de Elvetia - Luxemburg 1-2 ..
#13
Big GrinBig Grin stiu pe cineva care a jucat cluj x pauza 2 final Big GrinBig Grin bulan sau stiinta???
#14
G-o-G-u Wrote:Big GrinBig Grin stiu pe cineva care a jucat cluj x pauza 2 final Big GrinBig Grin bulan sau stiinta???

cat a avut castig
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#15
safta Wrote:
G-o-G-u Wrote:Big GrinBig Grin stiu pe cineva care a jucat cluj x pauza 2 final Big GrinBig Grin bulan sau stiinta???

cat a avut castig
pai tot biletul 15 milioane


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)